دربست       دانلود      ورود نمایندگان       ورود صاحبان بار           

شرایط استفاده

تمامی کاربرانی که از وب سایت "دربست" به نشانی darbastapp.ir و همینطور اپلیکیشن تجاری "دربست" تحت بسته com.mehavira.darbast استفاده میکنند ملزمـ به قبول و رعایت مفاد توافقنامه زیر هستند.
در توافقنامه زیر منظور از کلمه "کاربر"، فردی است که به عنوان راننده با دربست همکاری میکند و یا فردی است که از طریق دربست، درخواست وانت، نیسان و یا کامیون میدهد و منظور از کلمه "دربست"، اپلیکیشن و یا وب سایتی است که مشغول استفاده از آن هستید و تحت نامـ تجاری دربست عرضه شده است. منظور از اصطلـاح "حساب کاربری" نیز، شماره موبایلی است که هنگامـ ثبت نامـ اولیه وارد کردید و هویت شما تحت آن شماره تائید شده و منظور از کلمه "خودرو"، خودروی سبک و یا سنگینی است که راننده با آن کار میکند و یا مشتری سفارش آن را میدهد.
شما به عنوان یک کاربر، باید پیش از هرگونه استفاده از خدمات دربست، نسبت به مطالعه و تائید توافقنامه زیر اقدامـ کنید. استفاده شما از خدمات وب سایت دربست، اپلیکیشن دربست و سایر وب سایت های مربوطه، به منزله مطالعه و تائید توافقنامه زیر است.
ما ممکن است در هر لحظه این توافقنامه را تغییر دهیمـ. تغییرات در روی سایت دربست قابل رویت خواهند بود. تمامی تغییرات در متن این توافقنامه یک هفته پس از قرار گرفتن در روی سایت قابل اجراء خواهند بود. البته ما به کمک تمامی شیوه‌های در دسترس از قبیل پیامک شما را از تغییرات مطلع خواهیمـ کرد.
این توافقنامه آخرین بار در تاریخ 10 آذر 1395 تغییر کرده و از آن زمان معتبر است.

1. هر کاربر فقط میتواند یک حساب کاربری در دربست داشته باشد. حساب های کاربری جداگانه در دربست ممنوع بوده و در صورت مشاهده تخلف، کلیه حساب های کاربری فرد مسدود میشود.

2. هر کاربری مسوول حفظ اطلـاعات گوشی خود و عدمـ استفاده دیگران از اپلیکیشن دربست تحت حساب کاربری وی میباشد. لذا کاربران حق واگذاری حساب کاربری به دیگران و یا اجازه به دیگران برای استفاده از حساب کاربری خود را ندارند.

3. ما و کاربران ما به هیج وجه مزاحمت را تحمل نمیکنیمـ. درخواست های تکراری و بیهوده که جنبه سرگرمی دارد در دربست جایی ندارد. لطفا ارتباط خود را با دربست و کاربران آن طوری برقرار کنید که باعث نارضایتی کسی نشود در غیر اینصورت ممکن است حساب کاربری شما در دربست مسدود شود.

4. دربست به عنوان یک اپلیکیشن، فقط وظیفه ارتباط بین کاربران به بهترین وجه ممکن را فراهمـ میکند و در این خصوص سعی میکند برای کاربران شرایط ایده آلی را به وجود آورد. دربست هیچگونه مسوولیتی در قبال اختلـافاتی که در حین حمل مسافر یا حمل بار ممکن است بین کاربران رخ دهد و یا خسارات جانی و مالی احتمالی، نمیپذیرد. دربست از سیستمـ امتیازبندی منظمی استفاده میکند و در عین حال رانندگان را پیش از تائید و شروع کار، مورد آزمون های مختلفی قرار میدهد. هویت کلیه کاربران نیز پیش از ثبت نامـ با دریافت شماره همراه آن ها بررسی میشود. این موارد بهترین کاریست که دربست میتواند برای جلب اطمینان خاطر کاربران فراهمـ کند.

5. حتما پیش از ارسال بار، نسبت به اخذ حواله و بارنامه اقدامـ فرمائید. دربست هیچگونه مسئولیتی در قبال توقیف یا مفقود شدن محموله ارسالی شما نخواهد داشت. همینطور حتما شماره پلـاک ماشین را با شماره پلـاکی که در برنامه با رنگ زرد نمایش داده شده است مقایسه کنید. اگر یکسان نبودند سفارش را لغو کنید.

سیاست حفظ اسرار | شرایط استفاده | توافقنامه رانندگان | وبلـاگ دربست

1400 - 1394 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق است به شرکت خدماتی مهاویرا دشت ™ ثبت 9088

دارای مجوز به شماره 20122174 از اداره رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد