دربست       دانلود      ورود نمایندگان       ورود صاحبان بار           

دربست چیست و چرا باید از آن استفاده کنمـ؟

دربست یک اپلیکیشن موبایل است که به شما کمک میکند تا با سرعت و کیفیتی بالـا از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری استفاده کنید. اگر شما راننده یک نیسان، وانت یا کامیون هستید، دربست را روی گوشی خود نصب کنید و ما مشتریانی که در نزدیکی شما هستند را معرفی میکنیمـ. اگر باری برای جابجایی دارید و نیاز به یک راننده دارید دربست را روی گوشی خود نصب کنید و ما نزدیکترین راننده ها به شما را برایتان لیست میکنیمـ. شما میتوانید پیش از انتخاب راننده، کرایه پیشنهادی و امکانات خودروی وی را ببینید.


آیا دربست روی گوشی من کار میکند؟

در حال حاضر دربست فقط برای آندرویید نسخه 2.2 به بالـا و به زبان فارسی ارائه میشود. امیدواریمـ به زودی بتوانیمـ اپلیکیشن دربست را برای سایر پلتفرمـ ها طراحی کنیمـ.


برای استفاده از دربست، از کجا شروع کنمـ؟

نیازی به عضویت نیست! کافیست اپلیکیشن دربست را از طریق همین سایت دانلود کنید. سپس آن را روی گوشی خود نصب کرده و باز کنید. برنامه در ابتدای کار از شما شماره موبایلتان را میخواهد که باید به آن بدهید. بعد از چک کردن شماره، برنامه خودش به صورت اتوماتیک شروع به کار میکند. فقط یادتان باشد برای استفاده از دربست نیاز به اینترنت دارید.


آیا دربست کاملـا رایگان است؟

بله. استفاده از دربست رایگان است. اما از آنجا که ارسال و دریافت اطلـاعات در دربست از طریق شبکه اینترنت انجامـ میشود لذا شارژ اینترنت شما مصرف میشود.


آیا اطلـاعات ارسالی توسط دربست کنترل میشوند؟

تیمـ فنی دربست با توجه به سیاست حفظ حریمـ شخصی، به هیچ وجه اطلـاعات ارسالی و دریافتی توسط کاربران خود را کنترل نمیکند. اما طبق قانون در صورت درخواست کتبی توسط نهادهای ذیربط قضایی در ایران، اطلـاعات مورد تقاضا را در اختیار ایشان میگذارد.


آیا بدون اینترنت نیز میتوان از دربست استفاده کرد؟

خیر! برای استفاده از دربست نیاز به اینترنت دارید.


قبلـا با یک تریلی کفی در دربست ثبت نامـ کرده بودمـ. حالـا میخواهمـ با تریلی بغلدار ثبت نامـ کنمـ؟ چکار کنمـ؟

سوال فوق در اینجا پاسخ داده شده است.


اگر فردی در دربست مرتکب تخلف شود چه اتفاقی میافتد؟

دربست از یک سیستمـ امتیازبندی منظمـ استفاده میکند. کاربرانی که درخواست های تکراری ثبت کنند، به درخواست های ارسال شده و یا دریافت شده توجه نکنند و یا سعی کنند با دور زدن دربست، از پرداخت کارمزد خودداری کنند امتیاز منفی میگیرند. اگر امتیاز منفی کاربری به حداقل ممکن برسد حساب کاربری وی مسدود میشود و دیگر به هیچ وجه نمیتواند از خدمات دربست استفاده کند.

بازگشت به راهنما


دانلود دربست                 نسخه تحت وب


سیاست حفظ اسرار | شرایط استفاده | توافقنامه رانندگان | وبلـاگ دربست

1400 - 1394 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق است به شرکت خدماتی مهاویرا دشت ™ ثبت 9088

دارای مجوز به شماره 20122174 از اداره رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد