دربست       دانلود      ورود نمایندگان       ورود صاحبان بار           

سیاست حفظ اسرار

این توافقنامه حفظ حریمـ شخصی، حقوق شما را در رابطه با مجموعه‌های ما، استفاده از امکانات ما، به اشتراک گذاری اطلـاعات و حفاظت از اطلـاعات شخصی شما تشریح میکند. این توافقنامه در مورد اپلیکیشن دربست و تمامی امکانات مرتبط با آن، نرمـ‌افزارها و ابزارهایی که این توافقنامه به آن‌ها اشاره دارد به کار میرود و تعیین میکند که شما چطور میتوانید از آن‌ها استفاده کنید.
ما ممکن است در هر لحظه این توافقنامه را تغییر دهیمـ. تغییرات در روی سایت دربست قابل رویت خواهند بود. تمامی تغییرات در متن این توافقنامه یک هفته پس از قرار گرفتن در روی سایت قابل اجراء خواهند بود. البته ما به کمک تمامی شیوه‌های در دسترس از قبیل پیامک شما را از تغییرات مطلع خواهیمـ کرد.
این توافقنامه آخرین بار در تاریخ 15 مرداد 1395 تغییر کرده و از آن زمان معتبر است.

استانداردهای عمومی در توافقنامه
شما میتوانید از اپلیکیشن دربست استفاده کنید بدون آنکه نیاز باشد به ما بگویید که چه کسی هستید. اطلـاعات ارسالی و دریافتی شما در دربست توسط ما به صورت مادامـ العمر روی سرورهایی در نقاط مختلف دنیا ذخیره میشود.

اطلـاعات مورد استفاده ما
دربست فقط در زمان نصب و تنظیمـ، از شما یک شماره موبایل میخواهد تا بتواند هویت شما را تایید کند.

نحوه استفاده از اطلـاعات
ما به هیچ وجه شماره شما را برای امور تبلیغاتی و یا سایر امور، به فرد یا افراد ثالث اجاره نمیدهیمـ و نمیفروشیمـ.

افشای اطلـاعات شخصی شما
ما اطلـاعات شخصی شما را در صورت دستور مراجع قضایی و قانونی به آنان ارائه میدهیمـ. که این اطلـاعات ممکن است نامـ شما، شماره شما و یا آی پی شما باشد. در غیر اینصورت ما اگر ناچار نباشیمـ به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلـاعات شخصی شما را به فرد ثالثی نخواهیمـ داد.

هرزنامه و بدافزار
ما و کاربران ما به هیج وجه مزاحمت را تحمل نمیکنیمـ. درخواست های تکراری و بیهوده که جنبه سرگرمی دارد در دربست جایی ندارد. لطفا ارتباط خود را با دربست و کاربران آن طوری برقرار کنید که باعث نارضایتی کسی نشود در غیر اینصورت ممکن است حساب شما در دربست مسدود شود.

ما اطلـاعات شخصی را چگونه محافظت میکنیمـ؟
در این توافقنامه ما از اصطلـاح اطلـاعات شخصی در رابطه با کلیه اطلـاعاتی که مربوط به یک کاربر میشود استفاده میکنیمـ که میتواند هویت آن کاربر را مشخص کند. ما اطلـاعات شخصی شما را روی سرورهای خود در نگهداری میکنیمـ. سرورهای مورد استفاده ما کاملـا امن و بروز هستند و سال‌هاست که امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند. ما برای نگهداری از اطلـاعات شخصی شما از بهترین سیستم‌های امنیتی استفاده میکنیمـ.

شخص ثالث
این توافقنامه فقط در مورد اطلـاعاتی به کار میرود که ما از شما جمع‌آوری میکنیمـ. اگر شما اطلـاعات شخصی خود را با اشخاص ثالث، مانند کسانی که با شما در دربست تماس میگیرند، به اشتراک بگذارید، ما تضمینی در مورد امنیت اطلـاعات شخصی شما نخواهیمـ داد.

سیاست حفظ اسرار | شرایط استفاده | توافقنامه رانندگان | وبلـاگ دربست

1400 - 1394 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق است به شرکت خدماتی مهاویرا دشت ™ ثبت 9088

دارای مجوز به شماره 20122174 از اداره رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد